zabiegi na twarz
 
Spa
 
 
   

cena zabiegu - 120 pln

wino

WINOTERAPIA

to propozycja dla zmęczonych, zestresowanych osób, ktore chcą poprawić wygląd skóry i sylwetki. Jest zabiegiem łączącym w sobie wielowiekową, śródziemnomorską tradycję uprawy winorośli i produkcji wina z najnowszymi osiągnięciami kosmetyki.

szczegółowy opis >>

 

Wino jest bogatym źródłem potrzebnych organizmowi związków chemicznych, takich jak: bor, brom, chrom, cynk, jod, magnez, potas czy sód. Znajdują się w nim także polifenole, flawonidy i antocyjany, mające właściwości przeciwutleniające, zwalczające wolne rodniki, a więc spowalniające proces starzenia się. Polifentyle ponadto, zmniejszają ryzyko raka, zawału serca i obniżają poziom złego cholesterolu.
W pestkach winogron zawarta jest cenna tanina, która działa ściągająco i przeciwzapalnie oraz wpływa oczyszczająco na naczynia krwionośne i pobudza krążenie krwi. Co więcej, wino wykorzystywane jest w zabiegach antycellulitowych, gdyż hamuje rozwój tkanki tłuszczowej i zwiększa spalanie tłuszczu.

Zabiegi, w których stosuje się działanie winogron nie tylko znakomicie napinają skórę, dodają jej blasku i świeżości, ale także relaksują i odprężają. Ponadto, eliminują toksyny, zapobiegają zatrzymywaniu wody w tkankach i wzmacniają naczynia krwionośne. Odmładzają, odżywiają, nawilżają i wygładzają skórę. Zabieg oparty na działaniu wina stymuluje metabolizm tkankowy, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej i chorni przed chorobami.

Przemysł kosmetyczny, wiedząc o dobroczynnym działaniu winogron, wykorzystuje nie tylko samo wino, ale także każdą część owocu - miąższ, pestki, skórkę, a nawet szypułki.

   

Gabinet masażu i fizjoterapii Lidia Skrzypek
ul. Podmiejska 84-200 Wejherowo
tel. (58) 672 09 02 kom. 501 467 683
e-mail: gabinet@rehabilitacja-spa.pl

projekt i pozycjonowanie strony www - Netsi.pl

Specjalista polecany Zobacz nasz profil Kosmetyka Wejherowo