Polecamy EGYPTISCHE ERDE 

Cena promocyjna - 130 pln

Oryginalny kosmetyk ekologiczny nowej generacji o konsystencji wilgotnego kamienia, dzięki któremu uzyskuje się różny stopień opalenizny w zależności od ilości wtartych warstw. Możliwość manipulowania kolorem pozwala pięknie modelować twarz, ukryć niedoskonałości i przebarwienia.

Nie zatyka porów skóry. Każdy z ogromną łatwością wykona makijaż, który przez wiele godzin nie wymaga poprawek. EGYPTISCHE ERDE jest kosmetykiem dla Pań i Panów w każdym wieku i o każdym rodzaju cery. Polecany przez dermatologów.

     
       

EGYPTISCHE ERDE (Ziemia Egipska) jest kosmetykiem o bogatym zestawie korzystnych dla skóry komponentów, wśród których oprócz magnezu, cynku, żelaza, oleju jojoba należy wyróżnić:

- Kaolin, który należy do glinek kosmetycznych mających działanie bakteriobójcze, remineralizujące, zabliźniające i absorpcyjne.

. Kwas hialuronowy posiada właściwości utrzymania nawilżenia skóry wpływając na jej jędrność, zabezpiecza przed wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych.

. Witaminę E mającą zdolności neutralizowania wolnych rodników, dzięki czemu chroni przed utlenianiem i niszczeniem lipidów naskórka. Zwiększa elastyczność tkanki łącznej, nie dopuszcza do jej odwodnienia.

. Emolienty związki zmiękczające i wygładzające naskórek, szczególnie polecane przy pielęgnacji skóry suchej. Ich działanie zmiękczające polega na rozluźnieniu, uelastycznieniu i podwyższeniu stopnia hydratacji, dzięki tworzeniu przez emolient na powierzchni naskórka filmu utrudniającego ucieczkę wody.

. Drzewo masłowe, które zwiększa spoistość naskórka, ma działanie przeciwzapalne a przede wszystkim odżywcze, promieniochronne, nawilżające i natłuszczające.

   
ziemia egipska ziemia egipska

Gabinet masażu i fizjoterapii Lidia Skrzypek
ul. Podmiejska 84-200 Wejherowo
tel. (58) 672 09 02 kom. 501 467 683
e-mail: gabinet@rehabilitacja-spa.pl

projekt i pozycjonowanie strony www - Netsi.pl

Specjalista polecany Zobacz nasz profil Kosmetyka Wejherowo